Dostawa i Zwroty

 

Jaki jest koszt wysyłki? 

Polska: Na terenie Polski oferujemy bezpłatną wysyłkę wszystkich zamówień  powyżej 199 zł. Dla zamówień poniżej tej kwoty doliczamy koszt przesyłki w wysokości 15,00 zł. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem InPost, z dostawą do domu bądź paczkomatu. Na etapie składania zamówienia decydujesz, którą formę dostawy wybierasz. 

Unia Europejska: Na terenie Unii Europejskiej wysyłamy wszystkie zamówienia za darmo jeżeli wartość koszyka przekroczy 450 zł. Dla zamówień poniżej tej kwoty doliczamy koszt przesyłki w w zależności od strefy wysyłkowej, w której znajduje się dany kraj. Szczegółowy cennik poniżej. Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 

Strefa A (Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Niemcy) koszt wysyłki 40 zł.

Strefa B (Austria, Belgia, Estonia, Holandia, Luxemburg, Słowenia, Węgry) koszt wysyłki 45 zł

Strefa C (Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Włochy) koszt wysyłki 65 zł. 

 

Ile trwa dostawa?

Zdajemy sobie sprawę, że nie możesz się doczekać swojego zamówienia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej je do Ciebie dostarczyć. Na terenie Polski czas realizacji zamówienia wynosi od 1-3 dni roboczych. Zamówienia do innych krajów Unii Europejskiej są dostarczane w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu opuszczenia naszego magazynu. O każdej zmianie statusu zamówienia poinformujemy Cię drogą mailową. 

 

Jak wygląda polityka zwrotów?

Mamy nadzieję, że nasze produkty przypadną Ci do gustu. Jeżeli jednak z jakichkolwiek powodów już ich nie potrzebujesz, nic nie szkodzi! Akceptujemy zwroty do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny.

Zwróć produkt w kilku prostych krokach:

1. Wypełnij formularz odstąpienia od umowy, który znajdziesz w Regulaminie lub po prostu napisz do nas email na adres contact@sayhitobeauty.com, informując o swoim zamiarze w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

2. W ciągu kolejnych 14 dni odeślij nieużywany produkt w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy oraz dowodem zakupu. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki dopóki zwrot nie zostanie przez nas zaakceptowany.

3. Adres do zwrotu znajdziesz w formularzu 

4. Wybierz dogodną dla Ciebie formę wysyłki i pamiętaj, żeby nie wybierać wysyłki za pobraniem. Nie zwracamy kosztów przesyłki.

5. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, 

Więcej na temat naszej polityki zwrotów przeczytasz w naszym Regulaminie.