SAY HI TO:

BEAUTY

Say hi! WAKACYJNA SKÓRA PRZEZ CAŁY ROK

Za pomocą kilku niezbędnych produktów Twoja skóra poczuje letnie wibracje na nowo.

Pamiętasz to uczucie, kiedy ciepła nadmorska bryza pozostawiała Twoją cerę dogłębnie nawilżoną? Jakby skóra była wypełniona wodą. Muśnięta słońcem, wiatrem i pełna naturalnego blasku. Dokładnie ten wakacyjny nastrój kochamy!

Nieważne czy oddajesz się właśnie letniej eskapadzie, czy stosujesz nasze produkty w domu (#staycation), Say hi to wakacje dla Ciebie i Twojej skóry przez cały rok!

Skóra może być wymagająca, ale nie jej pielęgnacja!

Say hi to skuteczne, wielozadaniowe formuły. Zapewniają natychmiastowe działanie i długofalowe korzyści potwierdzone w badaniach konsumenckich. Zawierają bogate w antyoksydanty ekstrakty roślinne, oleje, masła i super owoce z całego świata w połączeniu ze składnikami aktywnymi o potwierdzonym naukowo działaniu. Więc płacisz tylko za to, co działa.

Kilka multi-funkcyjnych produktów Say hi zapewni Twojej skórze to, czego potrzebuje najbardziej w danym momencie, niezależnie od pory dnia, roku, czy miejsca na ziemi.

Nasze produkty są kompatybilne. Możesz je stosować jednocześnie, bez obciążania skóry, Twojego czasu i budżetu. Lepiej przeznaczyć go na wakacje! :))

MULTI-TASKING BEAUTY

ŚWIADOMA PIELĘGNACJA

Opracowana z myślą o Tobie i w trosce o naszą planetę.

Formuły pielęgnacyjne Say hi tworzone są w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i przejrzystości. Używamy naturalnych surowców w takich stężeniach, które gwarantują najlepsze efekty. Czasami wspomagamy się przebadanymi naukowo syntetycznymi składnikami aktywnymi, ale tylko wtedy, gdy jest to niezbędne dla osiągnięcia celów kuracji.

Mówimy „Hi” skutecznym, ale łagodnym dla skóry składnikom & „Bye” substancjom drażniącym, alergizującym i wysuszającym skórę. Kolory wszystkich produktów są w 100% dziełem natury.

Testowane dermatologicznie, nadają sie do pielegnacji każdego rodzaju skóry, w tym problematycznej, wrażliwej i reaktywnej. Bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących.

Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół, więc wszystkie produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Opakowanie ograniczyliśmy do minimum, ponieważ liczy się to co w środku.


Dowiedz sie wiecej o standardach CONSCIOUS BEAUTY w Say Hi

DLA NAS KAŻDA SKÓRA JEST "NORMALNA",

Niezależnie od rodzaju cery, koloru, niedoskonałości, zmarszczek, płci czy wieku.

W Say hi wierzymy, że rozpoczęcie dialogu o tym jak różnorodne, niedoskonałe i subiektywne może być piękno, prowadzi do pozytywnej zmiany oraz budowania otwartości i tolerancji w społeczeństwie - daleko poza wymiar samej pielęgnacji.

Cieszymy się, że dziś jesteś tu z nami i zapraszamy Cię do powiedzenia hi naszej pielęgnacji. Zabierz swoją skórę w wakacyjną podróż i koniecznie podziel sie z nami swoimi wrażeniami!

DIVERSE BEAUTY