W TROSCE O PLANETĘ

W TROSCE

O NASZĄ PLANETĘ

bo nie ma planety B...

Mówimy

"Hi"

LOKALNEJ PRODUKCJI

Nasze kosmetyki są rozwijane i produkowane w Polsce. Do produkcji używamy naturalnych składników pozyskiwanych w etyczny sposób z certyfikatami Ecocert. Inwestujemy w ekologiczne metody ekstrakcji i śledzimy nasz łańcuch dostaw aż do źródła.

OPAKOWANIOM DO RECYCLINGU

Nasze kremy i kuracja dostępne są w najprostszych słoiczkach z cienkiego transparentnego szkła, które można poddać recyclingowi. Dzięki temu, widzisz co jest w środku i wykorzystujesz swój produkt do samego końca.

Dla emulsji Smoothie Skin używamy plastikowej butelki, ponieważ jest lekka i łatwa w transporcie. Nie tłucze się i nie pęka na mrozie, co często zdarza się w przypadku szklanych opakowań o dużych pojemnościach i płynnych konsystencjach. Tym samym minimalizujemy ilość niepotrzebnie produkowanych odpadów i ryzyko, że Smoothie Skin dotrze do Ciebie w rozbitym opakowaniu. Liczymy na Waszą pomoc w jego prawidłowej segregacji, tak by powrócił do powtórnego obiegu.

CO JESZCZE ROBIMY?

KARTONIKI Z PAPIERU FSC

nasze kartoniki wyprodukowane są z papieru z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) - jego produkcja nie naruszyła bogactw biologicznych i struktury lasów i w pełni nadaje się do recyclingu.

NIE UŻYWAMY FOLII

nie pakujemy w folie ani kartoników jednostkowych, ani Waszych zamówień, ponieważ chcemy minimalizować ilość produkowanych odpadów.

EKOLOGICZNA WYSYŁKA

wysyłamy Wasze zamówienia w pudełkach ekologicznych z recyclingu, wypełnionych biodegradowalnymi chrupkami i zaklejonych papierowa taśmą z certyfikatem FSC.

A CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?

LICZYMY NA CIEBIE

Dokonuj zakupów świadomie i segreguj zużyte kosmetyki. Możesz również nadać drugie życie naszym opakowaniom i wykorzystać słoiczki np. jako doniczki do mini kaktusów lub osłonki na świece, tworząc oryginalne dekoracje. Pomysły pokaż na swoim Instagramie z hasztagiem #sayhiandreuse, a my pokażemy je światu.

SAY HI TO #HIGHSTANDARDS

CONSCIOUS BEAUTY

Mówimy „Hi” skutecznym, ale łagodnym dla skóry składnikom & „Bye” substancjom drażniącym, alergizującym i wysuszającym skórę. 

VEGAN & CRUELTY FREE

Nasze formuły i składniki są w 100% wegańskie i nietestowane na zwierzetach. Śledzimy nasz łańcuch dostaw aż do samego źródła.

RECYCLABLE PACKAGING

Minimalizujemy zużycie plastiku wykorzystując najprostsze szklane słoiczki. Nasze kartoniki są z papieru z recyklingu (FSC). Nie używamy folii.

PREGNANCY SAFE

Nasze kosmetyki są bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie zawierają w składzie retinoidów, kwasów, triklosanu i formaldehydów.